Mr CleanMr Clean

Profesjonalny housekeeping sukcesem hotelu. Mr Clean na szkoleniu IGHP

Jak dbać o najwyższy poziom standardów i procedur funkcjonowania działu służby pięter? Jak optymalizować organizację pracy? W jaki sposób motywować zespół? To tylko wybrane zagadnienia, którym poświęcone było szkolenie pt. „Profesjonalny housekeeping sukcesem hotelu”, w którym uczestniczyliśmy w ubiegły wtorek (18.10).

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliła się z nami Katarzyna Ściebura, branżowa ekspertka od 2014 r. związana z pięciogwiazdkowym Hotelem SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdrój. Organizatorem wydarzenia była Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

Szczególnie cenna była dla nas praktyczna część szkolenia, gdzie w formie warsztatów pogłębialiśmy wiedzę z zakresu inspekcji pokoju hotelowego. Ciekawie zaprezentowano również zagadnienia z obszaru budżetowania działu służby pięter, czy informacje na temat sprzętu i środków czystości.

Dla Mr Clean aktualizacja wiedzy, możliwość stałego podnoszenia jakości i standardów usług jest kluczowa, stąd regularnie uczestniczymy w szkoleniach, branżowych wydarzeniach, obserwujemy trendy i zmieniające się wymagania rynku, aby jak najlepiej świadczyć usługi dla naszych Klientów.

Poprzedni post
Następny post