Mr CleanMr Clean

Mr Clean na Agapit Lab – największym wydarzeniu branży cleaningowej

Innowacje, optymalizacja i podnoszenie wydajności oraz jakości. To wyzwania, przed którymi stoi cała branża usług czystościowych i właśnie dlatego spotkaliśmy się 11 października na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas pierwszego wydarzenia pod hasłem Agapit Lab.

Organizatorem wydarzenia była firma Agapit, producent i importer profesjonalnych maszyn czyszczących. Wspólnie z partnerami spółka prezentowała najnowsze rozwiązania i innowacyjne roboty, których zadaniem jest poprawić jakość i zwiększyć wydajność usług sprzątania.

Oprócz innowacji technologicznych uczestnicy Agapit Lab mieli okazję zainspirować się i nauczyć, w jaki sposób wzmacniać swoją markę, zdobywać nowych klientów i rozwijać skalę działania. Inspiracjami i doświadczeniem w tym zakresie dzieli się Jarosław Kuźniar oraz Marcin Babiak, który mówił przede wszystkim o rosnącej roli LinkedIn dla biznesu.

Cieszymy się, że wydarzania takie jak to, służą nie tylko inspiracji, integracji branży czy nawiązywaniu nowych kontaktów, ale przede wszystkim pozytywnie wpływają na jakość usług świadczonych przez przedstawicieli branży. Co przekłada się na oczywiste korzyści dla naszych klientów.

 

Poprzedni post
Następny post