Mr CleanMr Clean

Dziękujemy Wam! Branża czystościowa świętuje Thank Your Cleaner Day

W tym roku, 20 października, po raz czwarty w Polsce i po raz ósmy na świecie świętujemy Thank Your Cleaner Day, czyli dzień wdzięczności dla osób sprzątających zawodowo. Z wielką radością włączamy się w to święto i składamy gorące podziękowania wszystkim naszym Pracownikom: to dzięki Waszemu wysiłkowi i zaangażowaniu świadczymy jako firma usługi cleaningowe na najwyższym poziomie.

Każdego dnia pamiętamy i doceniamy Wasz wysiłek, staranność i profesjonalizm. O tym, jak ważną rolę spełniają osoby sprzątające, mieliśmy okazję przekonać się w ostatnich latach, gdzie czystość i porządek przekładały się nie tylko na uczucie komfortu osób korzystających z pomieszczeń, ale również bezpieczeństwo, zdrowie i życie nas wszystkich.

Warto podkreślać, nie tylko przy okazji takiego święta jak dziś, że sprzątanie to jedna z najważniejszych branż na świecie, choć dla wielu osób pozostaje niewidoczna. Wymaga dokładności, precyzji i odpowiednich predyspozycji oraz kwalifikacji. Aby zapewnić innym komfortowe, bezpieczne i higieniczne warunki pracy, nauki, czy odpoczynku nasi pracownicy dbają o porządek każdego dnia i każdej nocy.

Cieszymy się więc, że są okazje takie jak Thank Your Cleaner Day, który świętuje się już w ponad 40 krajach na całym świecie. Inicjatorem dnia wdzięczności dla osób sprzątających zawodowo była nowozelandzka organizacja Building Services Construtors oraz firma Karcher. Polska Izba Gospodarcza Czystości, do której należy Mr Clean, jest patronem polskiej edycji tego dnia.

DZIĘKUJEMY WAM!

 

 

Poprzedni post
Następny post