Mr CleanMr Clean

Diament Forbesa 2024 przyznane. Wśród laureatów MrClean

Już po raz szesnasty we współpracy z redakcją „Forbes” analitycy i eksperci wywiadowni gospodarczej Dun & Bradstreet Poland opracowali zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Partnerem prestiżowego rankingu jest ING Polska. Wśród laureatów znalazła się spółka Mr Clean AJT Polska.

Publikacja laureatów prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa jest co roku okazją nie tylko do świętowania sukcesów, ale i  podjęcia eksperckiej debaty nad kondycją biznesu w Polsce i na świecie.

Warto wiedzieć, że zestawienie najlepszych przedsiębiorstw, które znalazły się w rankingu opracowywane jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Wśród najważniejszych kryteriów eksperci Dun & Bradstreet Poland biorą pod uwagę między innymi: wyniki finansowe spółek, wartość ich majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Obecność spółki wśród laureatów rankingu Diamenty Forbesa to dla nas ogromne wyróżnienie, ale i potwierdzenie pozycji naszej firmy na wyjątkowo konkurencyjnym rynku branżowym. Sukces Mr Clean zawdzięczamy nie tylko zaangażowaniu zespołu i doświadczeniu biznesowemu, ale współpracy ze sprawdzonymi partnerami i klientami naszej firmy. Dziękujemy – mówi Grażyna Kasińska, Dyrektor Operacyjny Mr Clean AJT Polska.

 

Diamenty Forbesa 2024

Poprzedni post
Następny post