Mr CleanMr Clean

MrClean, profesjonalna firma z siedzibą w Skawinie, działająca od 1992 roku w sektorze usług czystościowych i porządkowych, obsługująca renomowane sieci hoteli, biurowce i zakłady przemysłowe pilnie poszukuje osoby na stanowisko

Obsługa parkingu
Miejsce: Kraków-Wadowicka

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa parkingu
Nasze oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub gotowość do jego zdobycia praca w godzinach 6:30-14:30 od poniedziałku do piątku
  • pozytywne nastawienie, staranność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • system premiowy powiązany z jakością wykonywanej pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres mailowy: rekrutacja@mrclean.com.pl lub kontakt telefoniczny:609-528-956 (od poniedziałku do piątku od 8 do 16)

Rozpatrywane będą wyłącznie dokumenty z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”