Mr CleanMr Clean

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny w Lubniu za nami

W weekend 17-18 września Koordynatorzy i Inspektorzy naszych zespołów, obsługujących branżę hotelową, spotkali się w na wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym.

Z uwagi na specyfikę pracy naszej firmy, obiekty, które obsługujemy znajdują się na terenie całej Polski. To oznacza, że choć pracujemy razem, nasze zespoły nie widują się na co dzień. Okazją, aby zintegrować pracowników, wymienić się doświadczeniami z pracy i po prostu porozmawiać, są wyjazdy szkoleniowo-integracyjne.

Program ostatniego spotkania, które zorganizowaliśmy w Lubniu, podzieliliśmy na część szkoleniową, podczas której Koordynatorzy i Inspektorzy podnosili swoje kwalifikacje z zakresu house keepingu i BHP oraz część, gdzie mieliśmy okazję spędzić ze sobą aktywnie czas wolny.

Wszystkie te elementy są bardzo ważne w kulturze organizacyjnej MrClean i naszą firmową tradycję pielęgnowaliśmy co roku aż do okresu pandemii. Teraz znów mogliśmy do niej wrócić,  stąd tegoroczne spotkanie miało dla nas wszystkich wyjątkowo wymiar. Dobrze się było w końcu zobaczyć!

 

Poprzedni post
Następny post