Mr CleanMr Clean

Szkolenie zespołu MrClean. Podnosimy praktyczne umiejętności w zakresie czystości w obiektach hotelowych

W dniu 28 lutego 2023 roku w bazie szkoleniowej firmy Agapit ITC Instytut Technologii Czystości w Łomiankach zespół pracowników MrClean podnosił kompetencje z zakresu najnowszych technologi rynku mycia, dezynfekcji, higieny i utrzymania czystości wykładzin i wyposażenia obiektów hotelowych.

Organizatorem szkolenia była  firma APT Laundry Solutions sp. z o.o.  Z uwagi na międzynarodowy zespół pracowników MrClean wydarzenie realizowane było w języku polskim i angielskim.  Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się z nami: Piotr Dyjak i Piotr Kisiel, trenerzy akredytowani przy Polską Izbę Gospodarczą Czystości.

Szczególną wartością spotkania był jego teoretyczno-praktyczny charakter. W części teoretycznej trenerzy zaprezentowali najnowszą wiedzę z zakresu nowoczesnych i innowacyjnych technologii w obsłudze obiektów hotelowych. W części praktycznej nasz zespół miał okazję skorzystać z laboratorium, pracowni materiałoznawczej i poligonu różnorodnych powierzchni, wykładzin i posadzek. Była to doskonała okazja, aby zaktualizować wiedzę o najnowszych technikach czyszczenia powierzchni nie tylko w obiektach hotelowych, stosowanych metod, skutecznych narzędzi i środków.

 

 

 

 

Poprzedni post
Następny post