Mr CleanMr Clean

Nowy cykl szkoleniowy dla pracowników MrClean. Stałe podnoszenie kwalifikacji i jakości pracy

Dbając o ciągłe podnoszenie kompetencji naszych pracowników, a co za tym idzie, jakość świadczonych przez nas usług, w MrClean organizujemy cykliczne, wewnętrzne szkolenia.

Do ich realizacji zapraszamy cenionych w branży praktyków, którzy dzielą się z nami wiedzą i doświadczeniem. W sierpniu zakończyliśmy serię szkoleń dla pracowników pt. „Profesjonalny housekeeping sukcesem hotelu”, realizowany przez Katarzynę Ścieburę, związaną z pięciogwiazdkowym Hotelem SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju. Co ważne, spotkanie z ekspertką zorganizowaliśmy dla pracowników wszystkich obsługiwanych przez nas hoteli.

W tym czasie zadbaliśmy także o kompetencje osób zatrudnionych w Dziale Administracyjnym, które w ramach praktycznego szkolenia z Excela również rozwijały swoją wiedzę i umiejętności.

To jednak nie koniec tegorocznych szkoleń. Od 27 września rozpoczynamy nowy cykl pt. „Standardy bezpieczeństwa i higieny w procesach pracy personelu housekeepingu”, w ramach którego również przeszkoleni zostaną pracownicy wszystkich obsługiwanych przez nas obiektów. Tym razem szkolenia prowadzić będzie Jarosław Wilk, specjalista w zakresie biologii-higieny i epidemiologii.

 

Poprzedni post
Następny post