Mr CleanMr Clean

Eksperci usług czystościowych na targach Clean Expo Poland w Warszawie

Targi Clean Expo Poland to jedno z ważniejszych wydarzeń dla profesjonalistów z branży czystościowej. Nie mogło więc zabraknąć przedstawicieli MrClean. Targi odbyły się 28-30 marca 2023 roku w Ptak Warsaw Expo, a ich organizatorem była Polska Izba Gospodarcza Czystości, której nasza firma jest aktywnym członkiem.

W wydarzeniu wzięli udział czołowi producenci i dostawcy chemii, profesjonalnych maszyn czyszczących, firmy sprzątające oraz branżowi eksperci. Było więc wiele okazji do spotkań, dyskusji, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych relacji, a także pogłębiania wiedzy na temat nowości i podnoszenia standardów w branży utrzymania czystości. Nasz zespół miał okazję zapoznać się m.in. z prezentacjami produktów nominowanych do nagrody targowej w czterech kategoriach.

Wyjątkowo ciekawe były również dyskusje branżowe, którym mieliśmy się okazji przysłuchiwać podczas paneli i debat, w tym szczególnie dotyczących pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania oraz panelu dotyczącym wielokulturowość w branży sprzątającej.

 

 

 

 

Poprzedni post
Następny post