Mr CleanMr Clean

Bezpieczeństwo i higiena w housekeeping’u. Cykl szkoleń dla pracowników Mr Clean

Pracownicy Mr Clean, obsługujący hotele w: Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Lublinie od września szkolili się z zakresu bezpieczeństwa i higieny w housekeeping’u. Cykl szkoleń, które realizował dla nas Jarosław Wilk, specjalista w zakresie biologii-higieny i epidemiologii, właśnie się zakończył.

 

Uczestnicy szkolenia mieli okazję zapoznać się z najnowszymi standardami w zakresie czystości. Z punktu widzenia obiektów hotelowych, obsługiwanych przez Mr Clean, kluczowe jest, że program obejmował nie tylko zagadnienia teoretyczne. Mocny akcent położyliśmy na kwestie profesjonalnego housekeepingu w praktyce.

Współpraca z branżowymi ekspertami, którzy dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, wspierają rozwój kwalifikacji naszego zespołu, to tradycja Mr Clean. To dla nas ważne, bo dzięki temu zapewniamy Klientom najwyższy poziom usług, uwzględniający najnowsze rynkowe wymagania i trendy, jak i ustandaryzowaną jakość obsługi na terenie wszystkich obiektów.

Poprzedni post
Następny post