Mr Clean | Firma sprzątająca, sprzątanie biur, ochrona mienia Kraków
Profesjonalne usługi dla firm

Z gwarancją jakości

Praca

Szukasz pracy?

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy stale poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w serwisie sprzątającym w hotelach, a także innych obiektach znajdujących się na terenie całej Polski. Pracownicy to filar naszej firmy, cenimy ludzi wytrwałych i kreatywnych, mających określone cele, starających się je realizować.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, wykazujące się dużą samodzielnością w pracy, starające się o możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia zawodowego, zapraszamy do współpracy.


Aktualne oferty pracy

Kierownik nadzoru usługi w zakresie utrzymania czystości (kliknij po szczegółowy opis)

MIEJSCE PRACY: KrakówKoordynator usług porządkowych

MIEJSCE PRACY: WarszawaPokojowa/wy w Hotelach

MIEJSCE PRACY: cała PolskaPracownik Ochrony

MIEJSCE PRACY: Kraków i okolicePracownik serwisu sprzątającego

MIEJSCE PRACY: Kraków i Częstochowa

Formularz aplikacyjny

Zgłoś się do nas


* - pola wymaganeWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych dla realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). więcej...