Mr Clean | Firma sprzątająca, sprzątanie biur, ochrona mienia Kraków
Profesjonalne usługi dla firm

Z gwarancją jakości

Historia firmy

MR Clean Spółka z o.o. jest nowoczesną i dynamicznie rozwijająca się firmą, posiadającą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Od 1992 roku towarzyszymy naszym Klientom w ich codziennych działaniach. Specjalizujemy się w realizacji usług składających się na obsługę nieruchomości (kompleksowe sprzątanie, usługi specjalistyczne, utrzymanie terenów zewnętrznych i ochrona mienia).

Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski, obsługujemy:
- hotele,
- rezydencje, apartamentowce,
- biurowce,
- zakłady przemysłowe,
- instytucje (szkoły, przychodnie, urzędy),
- place budów itp.

Siłą naszej wiarygodności są pracownicy, legitymujący się uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Naszym głównym celem jest świadczenie usług o najwyższej jakości, które zaspokoją najbardziej wymagających klientów. Proponowane usługi realizujemy przy wykorzystaniu najnowszych technologii w oparciu o środki chemiczne, sprzęt, maszyny i urządzenia renomowanych producentów.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Jak działamy?

Podstawowy schemat działania

1. Pierwszy kontakt z zainteresowanym klientem

Pierwsza rozmowa na temat potrzeb, problemów, zakresu obowiązków, powierzchni do sprzątania itp.

3. Sporządzenie rzetelnej kalkulacji

Na podstawie istotnych warunków zlecenia

5. Profesjonalne wykonanie powierzonych prac

Nad prawidłowym wykonaniem prac zawsze czuwa pracownik działu kontroli jakości.

2. Wizyta u klienta

Szczegółowa rozmowa dotycząca wszystkich aspektów przyszłej współpracy.

4. Podpisanie umowy

Długoterminowej lub jednorazowego zlecenia

Korzyści z współpracy

Wynikające z zatrudnienia profesjonalnej firmy

Solidność i sprawność

Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowane osoby do sprzątania, mile widziane z referencjami, o wysokim morale i odpowiednim stosunkiem do pracy. Jeśli Państwa pracownicy spełniają pokładane w nich nadzieje, dobrze sprzątają i jesteście z nich zadowoleni (a jednocześnie macie problemy z rozrastającą się biurokracją, chorobowymi itp.) chętnie zatrudnimy takie osoby dając im pracę na dotychczasowych warunkach. Osoby sprzątające wyposażamy wyłącznie w profesjonalny sprzęt, pozwalający precyzyjnie wykonać każde zlecenie lepiej i szybciej niż inni. Nasz dział kontroli jakości nieprzerwanie nadzoruje wykonanie zleceń będąc w stałym kontakcie z klientem.

Wyposażenie

Nie muszą Państwo martwić się o wyposażenie swojego obiektu w sprzęt do codziennego sprzątania. Nasza firma zapewnia pełne wyposażenie swoich pracowników w sprzęt i środki chemiczne. Zgodnie z dodatkowymi życzeniami możemy wyposażyć punkty sanitarne w higieniczne dozowniki do płynnego mydła, papieru toaletowego, jednorazowych ręczników oraz inne materiały eksploatacyjne.

Serwis

To my martwimy się o bieżące naprawy i serwis sprzętu do sprzątania. W razie awarii posiadamy urządzenia zastępcze - powierzone zadania zawsze wykonamy na czas!

Administracja

Korzystając z naszych usług szybko zapomnicie Państwo o niesolidności własnych sprzątaczek "na etacie", ich urlopach, chorobowych, zastępstwach, nie opróżnionych koszach na śmieci...

Indywidualizm

Cenę usług ustalamy w drodze negocjacji w zależności od zakresu obowiązków i powierzchni do sprzątania z każdym klientem indywidualnie. Zapewnia to rzetelność kalkulacji i stanowi klucz do należytych kontaktów między kontrahentami.